spoločnosť

Naša spoločnosť už od roku 1993 prináša ľuďom nábytok, ktorý im spríjemňuje osobný životný priestor a pomáha navodzovať pocit uvoľnenia a uspokojenia.

Nábytok s dokonalou funkciou, ergo nómiou sedenia a Jednoduchý'm, nadčasovým dizajnom sa stal ne postrád a teľnou súčasť ou dnešného moderného Interiéru.

Dôraz na perfektné remeselné vypracovanie, vysokú precíznosť prác v náročných detailoch, dôsledný výber materiálov a ne ustále monitorovanie technických a technologických parametrov počas výroby zar učuje nekompromisnú kvalitu našich výrobkov a dlhodobú spokojnosť zákazníkov. Pri vytváraní nových produktov kladieme vždy veľký dôraz na spojenie úžitkovej a estetickej hodnoty a ich súlad v každom výrobku. Táto spojitosť pod porená široko u vartabilitou ponúkaných modelov prispieva k na plňaniu individuál nych predstáv našich klientov a umožňuje nám uplatňovať nové, progresívne prístupy v interiérovej tvorbe. Dobrý dizajn nie je len záležitosťo u vonkajšieho tvaru. Rovnako dôležlté Je vytvárať výrobky ľahko pochopiteľné a jednoducho použiteľné. Ak výrobok nie je dokonale funkčný', nemôže byť ani krásny.

To je hlavná myšlienka, ktorú chceme prezentovať a ktorá nás núti hľadať nové formy produktov pre bývanie a objavovať ich vzťahy k aktuálnym, aj budúcim potrebám.

Harmónia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut eleifend, ex vitae ornare placerat, massa erat ultricies metus, at fermentum mauris ipsum quis nunc.

Originalita

Koža je prírodný materiál – je prirodzené, ak sa na nej vyskytujú jazvičky a zbrúsené miesta. Koža vyžaduje starostlivosť a pravidelné ošetrovanie pre zachovanie svojej krásy a dlhej životnosti.

Prirodzenosť

Najčastejším kritériom kvality je test Martindale, ktorý meria odolnosť látky voči oderu. Musíme však upozorniť, že Martindale nie je jediné merítko kvality, v rovnakej miere na kvalitu poťahu vplýva svetlostálosť, žmolkovateľnosť, či odolnosť voči ohňu. Nami používané materiály prechádzajú prísnou selekciou. Pre našich klientov vyberáme materiály, ktoré sú praktické – ľahko sa čistia, nežmolkujú sa, a samozrejme, sú ekologicky prívetivé.

Nadčasovosť

Koža je prírodný materiál – je prirodzené, ak sa na nej vyskytujú jazvičky a zbrúsené miesta. Koža vyžaduje starostlivosť a pravidelné ošetrovanie pre zachovanie svojej krásy a dlhej životnosti.

Ekológia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut eleifend, ex vitae ornare placerat, massa erat ultricies metus, at fermentum mauris ipsum quis nunc. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut eleifend, ex vitae ornare.