spoločnosť

Naša spoločnosť už od roku 1993 prináša ľuďom nábytok, ktorý im spríjemňuje osobný životný priestor a pomáha navodzovať pocit uvoľnenia a uspokojenia. Nábytok s dokonalou funkciou, ergonómiou sedenia a jednoduchým, nadčasovým dizajnom sa stal nepostrádateľnou súčasťou dnešného moderného Interiéru. Dôraz na perfektné remeselné vypracovanie, vysokú precíznosť prác v náročných detailoch, dôsledný výber materiálov a neustále monitorovanie technických a technologických parametrov počas výroby zaručuje nekompromisnú kvalitu našich výrobkov a dlhodobú spokojnosť zákazníkov. Pri vytváraní nových produktov kladieme vždy veľký dôraz na spojenie úžitkovej a estetickej hodnoty a ich súlad v každom výrobku. Táto spojitosť podporená širokou vartabilitou ponúkaných modelov prispieva k napĺňaniu individuálnych predstáv našich klientov a umožňuje nám uplatňovať nové, progresívne prístupy v interiérovej tvorbe. Dobrý dizajn nie je len záležitosťou vonkajšieho tvaru. Rovnako dôležlté je vytvárať výrobky ľahko pochopiteľné a jednoducho použiteľné. Ak výrobok nie je dokonale funkčný, nemôže byť ani krásny. To je hlavná myšlienka, ktorú chceme prezentovať a ktorá nás núti hľadať nové formy produktov pre bývanie a objavovať ich vzťahy k aktuálnym, aj budúcim potrebám.

Harmónia

V našom portfóliu nájdete desiatky modelov sedacích súprav a stovky poťahových materiálov tak, aby ste si mohli vybrať tvary a farby, ktoré harmonicky doplnia váš jedinečný životný a spoločenský priestor.

Originalita

Pri vytváraní skutočne kvalitných a krásnych vecí neexistujú ústupky. Preto každý model z dielne Domark je originálnym návrhom architekta alebo dizajnéra. Prvoradým kritériom pri navrhovaní je nadčasový dizajn a správna ergonómia, ktorá zabezpečí zákazníkom vytúžené pohodlie.

Prirodzenosť

V jednoduchosti je krása a dokonalosť. Preto sa vyhýbame extrémom a naopak, vyhľadávame tvary a farby, ktoré lahodia oku a sú prirodzene, sami o sebe krásne.

Nadčasovosť

Dbáme na to, aby každý náš model bol naozaj dlhodobo funkčný, ale aj dizajnovo aktuálny. Na prvý pohľad minimalistické prevedenie oceníte po rokoch, keď váš nábytok bude stále zaujímavý a svieži. Pri výbere poťahov do nášho sortimentu sme nekompromisní - vyberáme iba také, ktoré vydržia záťaž každodenného používania a aj po rokoch neomrzia.

Ekológia

Nie je nám ľahostajné, akú ekologickú záťaž zanecháme našim deťom. Sme zástancami myšlienky, že dlhá životnosť je lepšia ako recyklácia. Preto naše výrobky vytvárame výhradne z certifikovaných materiálov špičkovej kvality s extrémne dlhou životnosťou. Poťahové materiály nakupujeme od európskych výrobcov, ktorí dbajú na vysoké kvalitatívne kritériá pri výrobe a investujú do vývoja ekologicky priateľských materiálov. Hovädzie usne pochádzajú od európskych výrobcov, ktorí dbajú na etický chov dobytka a kožu spracovávajú prísne ekologickým spôsobom s minimálnym použitím škodlivých chemických látok.